Tamo dienynas

egzaminatorius

upc


aikos

nec

Paskaita lytiškumo ir rengimo šeimai tema

lytiskumo paskaita (1)Lapkričio 10 dieną Rokiškio rajono savivaldybės  visuomenės sveikatos biuro iniciatyva  gimnazijoje viešėjo Krizinio nėštumo centro lektoriai Gailė Kvietkutė ir Julius Žėkas. Jie I - II klasių mokiniams skaitė paskaitą „Žmogaus gyvybės vystymasis. Neplanuotas nėštumas, jo išeitys ir pasekmės“.

Skaityti daugiau ...

Ekspertinės pamokos gimnazistams

noriubyloti (1)Gimnazistų, dalyvaujančių projekte „Noriu byloti“, kūrybinius gebėjimus paskutinėmis spalio savaitėmis vertino projekto partneriai - ekspertai: fotografijas – dailininkė, dizainerė Vaiva Kirstukienė (VšĮ „Kultūros inovacijos“), diktorius - režisierė Neringa Danienė (VšĮ „Kultūros inovacijos“) bei dainų kūrėja ir atlikėja Vilija Urbonienė. Projektą vykdo „Savas Rokiškis“ kartu su Rokiškio rajono gimnazijomis.

Skaityti daugiau ...

Sveikuolių sveikuoliai

sveikuoliusveikuoliai (1)Spalio 27 – ąją dieną Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje rinkosi rajono 9 - 11 klasių mokinių komandos, kurios dalyvavo Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etape.

Skaityti daugiau ...

Tu ilsėkis

Tu ilsėkis, brolau, šalia kelio,
Guldęs galvą už laisvę laukų...

tuilsekis (3)Artėjant Vėlinėms, kai žemės kauburėliai nušvinta žiburėliais, mažytėmis ugnies liepsnelėmis, tie smėlio kalneliai visiems tampa ypač artimi ir brangūs. Juose amžinajam poilsiui guli artimieji, suteikę gyvybę, mokę mylėti artimą, Dievą, tėvynę.   Visų mirusiųjų pagerbimo dieną žmonės meldžiasi  ne tik už artimuosius, bet ir už žuvusius laisvės kovotojus. Mūsų, gyvųjų, maldos jie verti. Į akis šiems didvyriams, deja, nebepažvelgsime, ištarti ,,ačiū“ jau negalime, tačiau už tai dėkojame kitaip.

Skaityti daugiau ...

Studfestas

Studfestas – geriausia mokslo metų diena! Tokiu šūkiu trečius metus iš eilės Vilniaus Siemens arenoje spalio 26 – ąją dieną vyko unikali konferencija – festivalis apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą. Kartu su tūkstančiais jaunuolių ir merginų iš visos Lietuvos į renginį vyko ir 112 mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių mokinių. Renginyje mokiniai išgirdo sėkmės istorijas ir atsakymus į klausimus kaip pasirinkti, kokius dalykus mokytis išplėstiniu ar bendruoju kursu, kokius egzaminus laikyti, kokias studijas rinktis ir iš viso ar rinktis, kaip pasirinkti, kokį darbą dirbti baigus mokyklą.

Skaityti daugiau ...

 • Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazija
  e-paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • „Romuvos“ padalinys
  Taikos g.17, Rokiškis
 • Seniųjų rūmų padalinys
  M.Riomerio g. 1, Rokiškis
 • Gediminas Matiekus
  Gimnazijos direktorius
 • Nijolė Zabarskienė
  pavaduotoja ugdymui
 • Jolanta Juodinytė
  pavaduotoja ugdymui
 • Rita Mauricienė
  pavaduotoja ugdymui
 • Virginijus Mauricas
  pavaduotojas ūkio reikalams
 • Aldona Juškevičienė
  Bendrabučio skyriaus vedėja
 • Bronius Morkūnas
  pavaduotojas administr. ir ūkio reikalams
 • Sigutė Letukienė
  neformaliojo švietimo organizatorė